CFMOTO Gladiator UTV 1000XL

20210604_u1000xl-right-camo-with-nets-copy

UTV1000 XL je připraven na všechno! Dokáže více uvézt, více táhnout a více pracovat. Šestimístné UTV rozšiřuje nejen pracovní, ale i hobby rádius využití. Mimořádně silná konstrukce, nese kabinu pro plnohodnotný, a především bezpečný převoz až šesti lidí. Motor je laděn tak, aby v každém pásmu otáček dodával zřetelný výkon přes speciálně naladěnou CVT převodovku. Stroj nabízí plynulé zrychlení a maximální trakci. Podvozek je technicky dimenzován na vysoké nároky uživatele s maximálním komfortem a tím i bezpečností pro celou posádku. Ve své třídě je doslova unikátem po všech stránkách.

Motor

Upravený motor V-Twin pro verzi XL s dávkováním paliva od zn. BOSCH dodává kolům lineární výkon. 2 režimy jízdy dodávají provoznímu režimu plnou smyslnost, režim pro běžný průjezd NORMAL, šetří palivo i techniku, režim WORK je určen pro těžkou práci.

Prostor pro 6 osob

Řidič si může nastavit sklon volantu, posádce ve dvou řadách nic nebrání pohodlné jízdě, k dispozici sú madlá na ruce, bezpečnostní pásy, rovné jsou i podlahy, samozřejmostí je přítomnost USB/12V zásuvek a dále potěší držáky na nápoje a odkládací prostory pod sedadly.

Maska a světla

Přední maska má zvětšené průtoky pro vzduch směřující na chladič, přičemž plná LED technologie světel nejen dobře vypadá, ale má i vysoký světelný účinek.

Sklopná korba

Sklopná korba dokáží odvést na korbě až 350 kg nákladu, vhod přijdou kotvy pro upevnění nákladu.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Silný naviják

Mimořádně výkonný je i naviják o hodnotě 4 500 lbs, přičemž je ovládán dálkovým ovládáním.

Posilovač řízení

Posilovač řízení je dimenzován na vysoký výkon při obsazení stroje plnou posádkou a nákladem zároveň. I v tomto náročném režimu jde volant snadno a kola přesně zatáčejí.

Samosvorný diferenciál EATON

Právě stroj těchto kapacit ocení inteligentní zadní diferenciál, který pracuje plně automaticky a vyřeší kritickou situaci pod zadními koly (ztráta trakce) v reálném čase. Jeho výjimečnost je ocenitelná v těžkém prostředí, jako je bláto, sníh, štěrk, písek… Tato součást stroje od amerického výrobce je TOP komponentem pro čtyřkolky vůbec.

Pohon všech kol a podvozek

Zesílený rám a předimenzovaný podvozek s možností plné uzávěrky 4×4. Zajímavostí je variabilní sklon tlumičů. Takto laděný podvozek spolu s uzávěrkami umožňuje stroji přímo dokonalý přechod i velkých nerovností.

Prémiová záruka

Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely.
Prodloužená záruka 5 let/10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. 

FOTOGALERIE


Obrázky mají ilustrativní charakter : výbava , polepy , pneu se mohou lišit.


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Technické informace

Motor - 4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC 

Vrtání x zdvih -91 mm x 74 mm x 2

Převodovka -
Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce, automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton (100% svornost)
Odpružení P / Z
Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Brzdy - Kotoučová hydraulická
Nádrž - 40 l
Hmotnost - 945 kg
Délka - 3 745 mm
Šířka - 1 615 mm
Výška - 1 880 mm
Rozvor - 2 850 mm
Přední pneu - 27×9-14
Zadní pneu - 27×11-14

Cena

CFMOTO Gladiator UTV1000XL - 469990 kč

Dostupné barvy: černá, stříbrná,  camo + 5000 kč

Plastová střecha + 6000 kč

Rozšiřující lemy + 1500 kč

Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a legálního TP (kategorie traktor kolový).

 

 

ÚVOD       -        ZPĚT NA KATEGORII

 

 

aligatoravs.cz

kontaktujte nás

Aleš Vajďák - AligatorAVS

Neubuz 80

76315 Slušovice

E: info@aligatoravs.cz

T: +420 777 002 800

sociální sítě